21-05-2018 tarihinde eklendi, 1525 kez okundu.
Cami Halıları ve Saflı Cami Halıları seçiminde bir çok renk ve desen seçeneği mevcuttur. Bu tercihinizde size bu yönde hizmet veren internet siteleri fayda sağlayacaktır. Cami Halısı sektöründe hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır. Tercihinizi yaparken öncelik olarak ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz.
 
Cami halıları görünüm olarak caminize ilave bir hoşluk katmalı, bu hoşluğu katarken de cami cemaatinize rahatlıkta sağlamalıdır. İnce bir cami halısı üzerinde namazını kılan cematiniz ibadeti sırasında rahat edemeyecektir. Bu sebeple cami halısı seçerken halınızın kalın olmasına dikkat edin.
 
Ayrıca cami halınızın saflı olarak tercih edilmesini de tavsiye ederiz. Çünkü saflı cami halıları cemaatin kolay düzen almalarını sağlar. Cuma namazlarında ve kandil gecelerinde cami cemaatlerinin çok kalabalık olduğu zamanlarda camide yer sıkıntısı yaşanmaktadır. Bu tür kalabalık zamanlarda saflı cami halıları cemaatin daha düzenli yer almalarını sağlar ve camide daha fazla kişinin yer almasını sağlayacaktır.
Etiketler: cami halısı, saflı cami halısı, cami halıları, saflı cami halıları