13-04-2019 tarihinde eklendi, 1321 kez okundu.
Her toplumun bir kutsal mekanı bulunmaktadır. Kimisi tanrılara dua eder kiliselerde, biz Müslümanlar ise namaz kılıp Allah’a kulluk ettiğimiz camilerimiz vardır.
Biz Müslümanlar kutsal gördüğümüz ve inandığımız yerler çok önem verir ve saygı duyarız. Ülkemizde her mahallede en az 1 adet bulabileceğiniz camilerimiz, yüksek görkemli minareleriyle dış cephesindeki süslemeleriyle, şehirlerimizin güzelliğine güzellik katmaktadır. 
 
Dış güzelliğinden çok her milletin gelip görmek istediği birde iç dizaynı vardır camilerimizin. Çini sanatı, hat sanatı veya kalem işi ile ince ince süslenmiş duvarları cami tabanına adım attığınız anda sizlere bir ferahlık verir, biz Müslümanlar bile her camiye girdiğimiz andan itibaren her bakışımızda farklı bir his uyanır içimizde, her bir noktası farklı bir titizlikle hazırlanan camilerimiz. Birde cami halısı modelinde de ayrı titizlik uygulanır.
 
Cami halısı her caminin renk ve uyumuna eş ve dengeli bir biçimde seçilmelidir hem dikkat çekeçek çektiği dikkat ibadet esnasındaki cemaati üzerinde bulunan desenler ile yanıltmayacak dikkat dağıtmayacak olması gerekmektedir.
 
Cami halısı nın önemli konusundan biri ise de ibadet esnasındaki cemmate konfor sağlayacak olmasıdır. Cami halıları sürekli değiştirilebilen bir ürün değildir. Gider alırsınız yıllarca kalır ama alırken dikkat etmeniz gereken konularda bulunur. 
 
Etiketler: cami halısı, yün cami halıları, saflı cami halıları, seccadeli cami halıları, cami halısı fiyatları