23-10-2018 tarihinde eklendi, 1435 kez okundu.
Camiler biz Müslümanların beş vakit namaz kıldığı topluca ibadet ettiğimiz yerdir. Camiler yapısı gereğiyle birbirleriyle aynı özellikler taşısalar da bu özelliklere farklılık katan birtakım unsurları vardır. Bu unsurlar, camilerimizde yer alan tezhip sanatı, kalem işi ile ince ince süslenmiş duvarlar ve camiyi boydan boya kaplayan cami halıları gibi iç dizayna katkı sağlayan ürünlerdir. 
 
Yüce Rabbimiz, Kur’an-Kerim’de şöyle buyurmaktadır: “Şüphesiz mescitler, Allah’ındır. O halde, Allah ile birlikte hiç kimseye kulluk etmeyin. Ey Ademoğulları! Her mescide gittiğinizde güzel elbiselerinizi giyinin.
 
Ayette de anlatıldığı gibi camilerimize karşı bir sorumluluk içerisinde olmamız, temiz kullanmamız, özen göstermemiz biz Müslümanların görevidir.
 
Camilerimizin gelen tüm misafirlerini en güzel biçimde ağırlaması gerekmektedir. Dış güzelliği ile şehirlere sunduğu görselliğin yanı sıra iç güzelliğiyle de kendine hayran bırakan düzeni vardır. Bu düzenin en başlıca ürünlerinden biri de dokusu, zarifliği ve güzelliğiyle ilgi çeken cami halısı olmaktadır.
 
Cami Halısı firması olarak bizler her ibadet mekanına uygun boyutlarda cami halısı modelleri üretmekteyiz. Renkleri ve modelleri konusunda da klasik akımla birlikte çağa ayak uydurarak yenilikçi akımın modellerine de mağazalarımızda siz değerli müşterilerimiz için yer vermekteyiz. Bizler cami halıları yapımında hızla yol kat ederken müşterilerimize kaliteli cami halısı ulaştırma hedefindeyiz.
Etiketler: cami halısı, yün cami halısı, cami halıları