22-06-2019 tarihinde eklendi, 1346 kez okundu.
Halılar camilerimizi boydan boya saran camilerimizin olmazsa olmazlarından olan ürünlerdir. Camilerimizde Müslüman aleminin namaz kılmasına yardımcı olan bununla birlikte camilerimizde seccade görevi gören cami halıları tecrübeli ellerde sizler için en iyi şekilde üretimi gerçekleştiriliyor.
 
Camilerimizde birçok ürün vardır her biri özenle seçilmiş ürünler olup her ürün birbirlerini tamamlayan şekilde seçilip alınmaktadır. Cami halıları da üretim esnasında seçilen caminin iç yapısına göre tasarlanıp üretilmektedir. Cami halıları her cami için özel olarak dikilmekte ve üretilmektedir. Metre kare ölçümü yapılan her cami halısı renk ve desen seçeneği yapıldıktan sonra üretilir ve uzman ekibimiz tarafından montajı tamamlanır.
 
Yıllardır sektördeki bilgi ve birikimimiz ile camilerimiz için en iyisini tasarlıyoruz. Her gecen gün kendimize yeni bir bilgi ve birikim katıyor çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Üretimini yapmış olduğumuz her cami halısı modeli tamamen yün ipliklerden dokunulup bununla birlikte koku yapmaz ve alev almaz özellikleriyle çok dikkat çekmektedir. Bununla birlikte diyoruz ya sürekli kendimize yenilik katarak devam ediyoruz sektörde diye işte üretimini yapmış olduğumuz her cami halısı yıllar boyunca eskimeden camilerimizde sizlere ibadetlerinizi yaptırmakta.
Etiketler: cami halısı, yün cami halıları, saflı cami halıları, seccadeli cami halıları, cami halısı fiyatları