14-12-2018 tarihinde eklendi, 1375 kez okundu.
Camiler Allah’a sığındığımız, dualar ettiğimiz, ona kulluk ettiğimiz mabetlerimizdendir. Camilerimiz sadece tek kelimeye sığabilecek bir şey değildir nasıl ki minarelerimizden okunan ezan sesi tüm ülkeyi sanki bir örümcek ağı gibi sarıyorsa o ezanın okunduğunda gidilen yeri yani camileri de bizim sarmamız sahip çıkmamız gerekmektedir.
 
Ülkemizde her mahallenin kendi camisi bulunmaktadır %80 bu böyledir. Bu camilere sorumlu olarak imamlar atanmaktadır fakat imamlarımız yani hocalarımız camilerimizin her sorumluluğuna yetişememektedir. Bu yüzdendir ki siz cemaatler sadece ben gider namazımı kılarım demeyin o namaz kıldığınız camilerimizin temizliği çok önemlidir o camilerde bulunan cami halıları kalitesi çok önemlidir nasıl ki evlerimizde temizliğe önem veriyorsak veya bedenimizde temizliğe önem veriyorsak bizim için değeri büyük olan camilerimizde de temizliğe önem vermeliyiz. 
 
Camilerimizde en çok kullandığımız en çok kirlenen ürün cami halısı bunun önüne geçilemez belki evet ama temizliği sık sık yaptırılabilir bu konuda cami halısı firmaları 'da sizlere yardımcı olabiilir. Ya da camilerde bulunan halı modellerinin kullanım ömrü dolduysa değiştirme gereği de duyulabilir bunu da siz cemaatin bir arada el ele yapması gerekmektedir.
 
Bu değişim esnasında tercih edeceğiniz cami halısı modelleri caminizin iç yapısı ve dokusuyla bir olmalıdır. Bu değişim esnasında firma yetkililerinden yardım almanızda sizin için önemli bir konudur.
Etiketler: cami halısı, yün cami halısı, cami halıları, göbekli cami halıları, saflı cami halıları, seccadeli cami halıları, naturel cami halıları, cami halısı modelleri