04-03-2019 tarihinde eklendi, 1363 kez okundu.
Camilerimiz Müslüman aleminin 5 vakit namaz kıldığı kuranlar okuttuğu yani sürekli bir dini işlev için kullanıldığı yerlerdir bu sebeptendir ki camilerimiz sürekli temiz tutulması gereken bir ortamdır. Dinimizce de namaz kılınan ortamın daima temiz olması gerekmektedir.
 
Camilerimiz dıştan bakıldığında yüksek minareli görkemli bir yapısı bulunmaktadır, içten baktığımız zaman ise birden fazla iç dizayn bulunmaktadır. Camilerimizde bu dizayna katkı sağlayan birde cami halıları bulunmaktadır. Dediğim gibi camilerimiz sürekli kullanılan bir ortam olmasından dolayı temiz olması çok önemlidir.
 
Camilerimizi boydan boya saran ve cemaate namaz sırasında rahatlık sağlayan başını secdeye koyduğunda rahatlıkla namaz kılınmasını sağlayan cami halısı modelleri temiz olmalıdır. Cami halısı 'nın temizliğini insan gücüyle yapmak biraz maharetli olmakla birlikte birde cami halıları 'nın ömrünü kısaltmaktadır. Bunun daha kolay bir yöntemi olarak rahatlıkla temin edebileceğiniz halı yıkamak için özel üretilmiş makinelerle yıkamak bu işlemi daha kolay bir şekilde halletmenize yardımcı olacaktır.
 
Etiketler: cami halısı, yün cami halıları, saflı cami halıları, seccadeli cami halıları, cami halısı fiyatları